Hjem

Kontakt en av våre kjekke medarbeidere

Du er velkommen til oss.

Du er selvsagt velkommen til oss når det måtte være. Søker du en av medarbeiderne våre, finner du telefonnummer og e-postadresser til et utvalg under her. Du kan også ringe sentralbordet som setter deg i kontakt med riktig person.​

Hovedkontor
Langmyra 6, 4344 Bryne
Kontor i Oslo
Fredrik Selmers vei 6, 0663 Oslo
Kontor i Ålesund
6050 Valderøya
Åpen
Mandag
06:30 - 16:00
Tirsdag
06:30 - 16:00
Onsdag
06:30 - 16:00
Torsdag
06:30 - 16:00
Fredag
06:30 - 16:00
Lørdag
*Stengt (24/7 chat)
Søndag
*Stengt (24/7 chat)

Administrasjon

Managing Director / CEO
Børre Lobekk

Enorm drive, sterk kommersiell teft og mellommenneskelige egenskaper kjennetegner Børre.

Telefon
borre@nordicsteel.no
COO - Ass. Managing Director
Bjørnar Huru

Omtanke for folk og bedriften. Styrer driften hver dag, alltid med et smil på lur.

Telefon
bjornar@nordicsteel.no
Chief Financial Officer
A. Pierre Hatjoullis

Solid kontroll på alt han foretar seg. Pierre er ansvarlig for økonomien i hele konsernet.

Telefon
pierre@nordicsteel.no
Supply Chain Manager
Line Steinnes

Leder alle morgenmøter og vet det meste om innkjøp og leveranser.

Telefon
line@nordicsteel.no
Head of Sales Dept.
Per Gunnar Rønning

Gleder seg alltid til å gå på jobb. Per er usedvanlig glad i å møte mennesker.

Telefon
per@nordicsteel.no
Head of Projects
Harald Moi

Har mange baller i lufta som prosjektsjef og håndballtrener. Harald snakker godt jærsk, alltid.

Telefon
harald.moi@nordicsteel.no
Regional Manager East
Torjus Ulsaker

Torjus har lang erfaring fra bygg- og anleggsbransjen, og solid bakgrunn fra Norges største entreprenører.

Telefon
torjus@nordicsteel.no
Head of HVAC Dept.
Thor Erik Hebnes

Ingen kan mer om kanaler og ventilasjon – altså HVAC, enn Hebbe. Det er det vi kaller han hos oss.

Telefon
thor.erik.hebnes@nordicsteel.no
Head of Infrastructure Dept.
Bjørn Erik Ualand

Kunnskapsrik og engasjert i absolutt alt innenfor samferdsel. Liker å bli med på nye prosjekter.

Telefon
beu@nordicsteel.no
Head of Technical Dept.
Tom Rosland

Kan tegne de mest utrolige ting. Trener karate, men snill som et lam.

Telefon
tom@nordicsteel.no
QHSE Manager
Kjetil Austrått

Sannsynligvis vår høyeste mann. Bryr seg om alle og er alltid tilgjengelig.

Telefon
kjetil@nordicsteel.no

Salg- og prosjektavdeling

Document Controller
Audhild T. Undheim

Solid i alt hun gjør. Dette er viktig i Audhilds jobb som ansvarlig for dokumentasjon.

Telefon
audhild@nordicsteel.no
Senior Sales Engineer
Atle Lie-Handeland

Svært allsidig prosjektleder og kalkulatør hos oss. Atle er positiv og alltid med på alt.

Telefon
atle@nordicsteel.no
Senior Project Manager
Jarl Ove Andersen

Stort eller smått, trygge og solide Jarl Ove fikser stålleveranser til alle bransjer.

Telefon
jarlove.andersen@nordicsteel.no
Senior Project Manager
Thorbjørn Jensen

En av våre mest erfarne prosjektledere. Tryller frem ting i stål du ikke visste fantes.

Telefon
thorbjorn.jensen@nordicsteel.no
IWT-Welding Coordinator
William T. Boomer

Det William ikke kan om sveising, er ikke verdt å kunne. Han er vår sveisekoordinator og har kontroll på det meste.

Telefon
william@nordicsteel.no
IWE/EWE Sr. Project Manager
Frank-Jonny Sætre

Solid, trygg og erfaren. Frank-Jonny er begeistret for alle prosjektene han er med på og en sveisefaglig støttespiller for mange.

Telefon
fjs@nordicsteel.no
Area Sales Manager
Ola André Synes

Lang erfaring fra maritim næring i både inn- og utland. Ola-Andre er tett på bransjen fra vårt kontor i Ålesund.

Telefon
oas@nordicsteel.no

Markedsavdeling

Head of Communications
Kjersti Sandvik Bernt

Brenner for kommunikasjonsfaget. Kjersti er svært lett å snakke med. Hun gjør kompliserte budskap enkle og lettfattelige.

Telefon
kjersti@nordicsteel.no
Head of Marketing
Mathias Hult

Blir aldri lei av å lære nye ting innen markedsføring. Har en smittsom latter som du blir glad av.

Telefon
mathias@nordicsteel.no
Marketing Consultant (CRM)
Elise Tjemsland

Flink til å bygge relasjoner med kunder og få dem til å føle seg ivaretatt.

Telefon
elise@nordicsteel.no

Send oss en melding
og få svar i dag.

Vi svarer på henvendelsen din så fort vi kan. Har du behov for rask hjelp, anbefaler vi deg å kontakte oss på telefon uavhengig av åpningstider.
Mathias Hult
Head of Marketing
Thank you! Your submission has been received!
Oops! Something went wrong.